Kim jesteśmy?

Rozpoczęliśmy od działalności w szeroko pojętym marketingu internetowym, od kampanii Adwords w wyszukiwarce Google, tworzenia oraz pozycjonowania stron internetowych.

W późniejszym czasie rozpoczęliśmy drugi, dodatkowy, a obecnie główny trzon naszej działalności: produkcja i sprzedaż sprzętu komputerowego, który z czasem rozszerzyliśmy o sprzedaż i montaż sprzętu interaktywnego i audiowizualnego oraz projektowanie i montaż sieci internetowych.

Poszerzyliśmy również bazę naszych klientów o instytucje administracji publicznej (urzędy miast, gmin, województw, starostwa powiatowe, uczelnie, szkoły, szpitale, banki,  biblioteki, muzea, agencje, jednostki mundurowe i wiele, wiele innych instytucji).

Od początku istnienia naszej firmy wyznajemy filozofię maksymalizacji zadowolenia naszych klientów. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwalają nam jeszcze lepiej zrozumieć i spełnić Państwa potrzeby. Poszerzamy naszą ofertę, zdobywamy coraz większe doświadczenie. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do każdych oczekiwań naszych klientów.

 

Web-Profit w liczbach

Nasza firma powstała 1 czerwca 2008 roku. Doświadczenie zarówno w marketingu internetowym jak i w sprzedaży, montażu i produkcji sprzętu komputerowego mamy jednak dużo większe. Trzon firmy stanowią ludzie, którzy są czy to w jednej czy to w drugiej branży od 15 lat. W chwili obecnej cały nasz zespół liczy już ponad 25 osób i ciągle rozwijamy się dalej.

Przez te ponad 15 lat działania naszej firmy wyprodukowaliśmy ponad 30.000 komputerów stacjonarnych marki Profi-PC, dostarczaliśmy tysiące innych komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów, urządzeń drukujących i całego szeroko pojętego sprzętu komputerowego uznanych producentów do różnych klientów w całej Polsce.

Zrealizowaliśmy również ponad 1000 dostaw sprzętu komputerowego do różnego rodzaju instytucji publicznych, urzędów, szkół i uczelni wyższych, obsługujemy też wiele firm prywatnych .

Przeprowadziliśmy również ponad 10 tysięcy kampanii reklamowych Google (zarówno Adwords jak i pozycjonowania stron internetowych). Stworzyliśmy ponad 100 stron internetowych i sklepów internetowych.