Sprzedaż sprzętu komputerowego – Oferta

Sprzedaż sprzętu komputerowego – Oferta

Sprzedajemy sprzęt komputerowy wszystkich uznanych światowych i polskich producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo cały asortyment IT, od komputerów, serwerów, laptopów, tabletów i monitorów zaczynając, poprzez drukarki, skanery, kopiarki, urządzenia wielofunkcjne, plotery, urządzenia sieciowe aż po wszystkie akcesoria i podzespoły komputerowe (procesory, płyty główne, dyski twarde, pamięci masowe, pamięci RAM, karty graficzne, zasilacze, obudowy, urządzenia wskazujące, sprzęt audio i cyfrowy). Sprzedajemy również oprogramowanie systemowe, biurowe jak i specjalistyczne.

Komputery

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno komputery stacjonarne, stacje robocze, graficzne, komputery All-In-One, mini-komputery i serwery znanych producentów z Polski i świata. Jesteśmy partnerem m.in. takich firm jak: Dell, Lenovo, HP, Fujitsu, Toshiba, Acer, Actina, Petrosoft, NTT System, Alplast czy Eterio. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu zarówno gotowe rozwiązania jak i modele przygotowane specjalnie na Państwa zamówienie. Dzięki współpracy z wszystkimi dystrybutorami jak i producentami sprzętu komputerowego możemy zaoferować atrakcyjne i konkurencje ceny.

——————————————————————————————————————–

Laptopy i tablety

W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg laptopów i tabletów znanych i cenionych producentów takich jak: Lenovo, Dell, HP, Fujitsu, Acer, Asus, Toshiba Samsung, Microsoft. Sprzedajemy zarówno laptopy biznesowe, gamingowe jak i do użytku domowego czy biurowego. W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie znajdziecie Państwo zarówno nowe, jak i używane, poleasingowe notebooki znanych marek. Dzięki dostępowi do szerokiego asortymentu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta. Przy większej ilości zamawianych laptopów jesteśmy w stanie zaoferować specjalne ceny projektowe .

——————————————————————————————————————–

Monitory

Oferujemy w sprzedaży przede wszystkimi monitory naszych głównych partnerów: firmy Philips i AOC. Ponadto znajdą Państwo u nas sprzęt pozostałych czołowych producentów w branży: Benq, Iiyama, Samsung, Asus, Dell, Lenovo, HP. Bogata oferta monitorów zawiera zarówno monitory standardowe do użytku w domu czy w biurze jak i wysokiej jakości urządzenia dla biznesu, gamingu czy też specjalistyczny sprzęt dla grafików komputerowych.

——————————————————————————————————————–

Sprzęt sieciowy

Zajmujemy się również sprzedażą szeroko pojętego sprzętu serwerowego i sieciowego, takiego jak: serwery, firewalle, switche, modemy, routery, punkty dostępowe. Posiadamy w swojej ofercie sprzęt czołowych producentów na świecie takich jak: Cisco, Ubiquiti, TP-Link, D-Link, Mikrotik, QNAP, Linksys, Netgear, Synology i wielu, wielu innych. Jesteśmy w stanie nie tylko dobrać sprzęt odpowiedni do Państwa potrzeb, ale kompleksowo go zamontować, podłączyć i skonfigurować.

——————————————————————————————————————–

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Dostarczamy również sprzęt biurowy w postaci drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek czy skanerów. Posiadamy w ofercie sprzęt między innymi takich producentów jak: Brother, Lexmark, Xerox, HP, Canon, Konica-Minolta, OKI i wielu innych. Mogą Państwo również zamówić u nas materiały eksploatacyjne takie jak tusze, tonery, bębny. Oferujemy zarówno dostawę sprzętu drukującego jak i możliwość jego instalacji na miejscu i przeszkolenia z jego obsługi.