Pracownie przedmiotowe

Sprzedajemy, montujemy i instalujemy pracownie tematyczne czołowych producentów. Naszym głównym partnerem jest firma Mentor Polska.

Pracownie językowe

Użyteczne formy zajęć, ćwiczeń i interakcji stosowane od lat przez lektorów języków obcych, zostały wzbogacone i zaimplementowane przez firmę Mentor w elektronicznej pracowni językowej. Wzorując się na doświadczeniach i wypracowanych przez nauczycieli formach pracy z językiem stworzone zostało doskonałe narzędzie – laboratorium językowe MENTOR, dzisiaj znane i cenione w całym kraju.

Pracownia Mentor to niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych w liczebnych klasach. Koncentruje uwagę uczniów, zmusza do skupienia i ćwiczeń. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń to efekt zachęty dla uczniów – efektowne zajęcia będą szybciej zapamiętane. Z pracownią językową skuteczność przyswajania nowej wiedzy zwiększa się nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do tradycyjnego nauczania. Pracownie Mentor to gwarancja funkcjonalności, jakości i trwałości.

Pracownie fizyczne, chemiczne, geograficzne i przyrodnicze

Kompleksowe, w pełni wyposażone pracownie przedmiotowe do nauki fizyki, chemii, geografii i przyrody dostosowane są do potrzeb uczniów i nauczycieli. W ofercie firmy Mentor Polska znajdują się cztery rodzaje pracowni tematycznych: MobilLab Fizyka, MobiLab Chemia, MobiLab Geografia i MobiLab Biologia. Każda pracownia tematyczna oferowana jest w czterech wariantach, w zależności od stopnia jej rozbudowy.

W skład każdej z pracowni wchodzą: ergonomiczne meble TEAMS, umożliwiające wygodną pracę w grupach, mobilne szafki laboratoryjne mobiLAB, najnowszy monitor interaktywny myBoard , panele akustyczne z personalizowanym nadrukiem oraz bardzo rozbudowane pomoce dydaktyczne do wyżej wymienionych przedmiotów. Zapewniamy kompletną aranżację przyjaznej przestrzeni do nauki i przeprowadzania eksperymentów. Pracownię specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy, a następnie zamontujemy na miejscu , uruchomimy i przeszkolimy z jej obsługi. Stwórz z nami wymarzoną pracownię MobiLab!