Zestawy interaktywne

Zajmujemy się zarówno sprzedażą sprzętu interaktywnego i multimedialnego do szkół jak i jego montażem, bardzo często łącząc to kompleksowo z dostawą sprzętu komputerowego, a niejednokrotnie również z zaprojektowaniem i wykonaniem sieci internetowej w konkretnej pracowni lub w całej szkole.

Obraz wraz z interakcją to bardzo skuteczna forma edukowania

Zarówno monitory interaktywne jak i tablice interaktywne są przełomem w nowoczesnej edukacji. Pozwalają nauczycielowi uzupełnić lekcję o ciekawe materiały audiowizualne, uatrakcyjnić ją o interaktywne zadania, quizy, gry.

W przypadku tablicy interaktywnej wystarczy projektor i komputer i już można zabierać uczniów w świat biologii, historii, fizyki lub zaproponować im multimedialną rozrywkę. Połączenie efektywności projektorów i interaktywności tablic myBoard to idealne zestawienie sprzętowe, umożliwiające wyświetlanie obrazu z różnych źródeł, modyfikowanie go w czasie dotykowo i zapisywanie zmian do pliku. Taki sprzęt to wszechstronny, interaktywny system do nauki, wspomagający nie tylko samo przyswajanie wiedzy, ale również pracę w zespołach, burze mózgów oraz stymulowanie uczniów w kierunku samodzielnej analizy i odkrywania faktów. Narzędzie pracy jakim jest tablica interaktywna może przypominać zwykłą, szkolną tablicę, ale też może być narzędziem przemyślanym od projektu do wykonawstwa.

Monitory interaktywne stosują jeszcze bardziej zaawansowaną technikę. Dotykowe, interaktywne ekrany LCD z podświetleniem LED to kolejny krok w rozwoju nowoczesnych technologii interaktywnych. To urządzenia Plug&Play, zintegrowane z komputerem OPS, Androidem i głośnikami. Popularność monitorów interaktywnych ciągle wzrasta dynamicznie z uwagi na wysoką jakość odbioru prezentowanych treści. Jasny, kontrastowy obraz i wysoka żywotność panelu LCD w porównaniu z parametrami projektora to najważniejsza zaleta tego rozwiązania.

Dostarczenie i zamontowanie zestawów interaktywnych przez naszą firmę daje Państwu gwarancję pełnej sprawności i bezawaryjności. Handlujemy tylko sprzętem najwyżej jakości, uznanych producentów sprzętu, zapewniających bardzo długie gwarancję zarówno na powłokę jak i na całość sprzętu multimedialnego. W połączeniu z profesjonalnym montażem, uruchomieniem, skonfigurowaniem sprzętu oraz przeszkoleniem obsługi uzyskują Państwo kompleksową usługę, która spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby.