Sklepy internetowe

Korzystaj z naszego doświadczenia! Oferujemy wsparcie na każdym etapie wdrażania sklepu. Podpowiemy Ci, co zrobić, by w pełni wykorzystać jego potencjał.

Cały czas rozwijamy się i podążamy za najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Dzięki temu masz gwarancję, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Co zyskujesz tworząc sklep internetowy u nas?

Zyskujesz bardzo wiele, jednak nie będziemy Cię zanudzać lawiną informacji. Skupimy się na samych konkretach. Pozwól, że w kilku najważniejszych punktach wymienimy największe atuty sklepu internetowego, przygotowywanego przez nas. Atuty, których Twój przyszły sklep potrzebuje i które my możemy Ci zapewnić:

Sklep, który ZARABIA

Tworzymy sklepy, które zachęcają do zakupu i generują sprzedaż. Użyteczne, intuicyjne i łatwe w obsłudze sklepy zachęcają klientów do zakupu Twoich produktów i usług. Wiem jak zaprojektować takie strony i jak sprawić aby zarabiały na Ciebie od pierwszej chwili.

Sklep, który jest RESPONSYWNY

Zakupy na telefonie to dziś standard. Twój sklep jest doskonale dostosowany do urządzeń mobilnych i umożliwia szybkie zakupy w każdym miejscu i czasie. Większość ruchu w sieci obecnie pochodzi z urządzeń mobilnych, więc przygotowanie sklepu internetowego pod tym kątem jest obowiązkowe.

Sklep, który JEST WIDOCZNY W GOOGLE

Sklepy dostosowane do wytycznych Google i zoptymalizowane pod kątem SEO generują ruch i zwiększają grono Twoich klientów, szczególnie z tzw. „długiego ogona”. „Długi ogon” to abecadło sukcesu sklepu internetowego. Przygotowanie pod takim kątem podstron Twojego sklepu gwarantuje sukces już od samego startu.

Sklep, który BUDUJE TWÓJ WIZERUNEK

Atrakcyjny, nowoczesny sklep nasuwa pozytywne skojarzenia z Twoją marką. Utrwalasz profesjonalny wizerunek swojej firmy w sieci. Odpowiednia kolorystyka, logo, dodatki związane z Twoją marką budują świadomość produktu i marki wśród Twojej klienteli.

Sklep FUNKCJONALNY

Ścieżka zakupowa klienta musi być krótka, wygodna, nie przysparzająca nawet najmniejszych problemów. Minimalna liczba przekierowań, intuicyjny koszyk, wygodne płatności online, odpowiednie drzewo katalogowe  – dzięki temu Twoi klienci kupują jeszcze więcej i jeszcze chętniej, a potem ciągle do Ciebie wracają.

Sklep ŁATWY W ZARZĄDZANIU

Nasz autorski CMS jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Bieżąca obsługa Twojego e-sklepu staje się prosta i przyjemna. Dodajesz nowe produkty, usuwasz te wycofane z oferty, zmieniasz kategorie, tworzysz atrakcyjne promocje, rabaty, zniżki. Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.