Media Społecznościowe

Facebook oraz Instagram to media społecznościowe w których Twoja firma powinna, a wręcz musi zaistnieć!

Jesteśmy w stanie stworzyć od podstaw profile Twojej firmy zarówno na Facebooku jak i Instagramie. Zarejestrujemy je i już od samego początku, unikając wielu czyhających pułapek, stworzymy je w sposób przejrzysty i profesjonalny.

Następnie przejdziemy do tworzenia społeczności i umacniania Twojej marki i Twojej rozpoznawalności.

Będziemy proponować Ci i przeprowadzać dla Ciebie: kampanie marketingowe, reklamowe, tworzenie nowych postów, konkursów, promocji, akcji społecznościowych.  Rozpoczniemy pozyskiwanie followersów, lajków, serduszek, kolejnych udostępnień i poleceń na bardzo dużą skalę – tym będziemy się zajmować, prowadząc konta Twojej firmy na tych portalach.

Z czasem w dalszym ciągu stopniowo i coraz poważniej zwiększamy Twoją popularność, oglądalność i odwiedzalność. Łączymy również aktywność na Facebooku i Instagramie z Twoją stroną internetową i Twoim sklepem internetowym, potęgując uzyskane efekty. Dotrzemy do tysięcy osób, które są zainteresowany tym, co masz w swojej ofercie. Stworzymy w ten sposób specjalną i skrojoną na miarę indywidualną bazę wielu Twoich klientów. Zawsze będą na czasie z nowościami, nigdy nic ich nie ominie, a Twoja marka zakotwiczy na dobre w ich świadomości.

Zapraszamy do polubienia naszego firmowego profilu na Facebooku!